جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده | دکتر نریمان زاده جراح اسلیو معده

بهترین جراح اسلیو معده

دکتر داود نریمان زاده جراح اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی - متخصص جراحی اسلیو معده ، جراحی عمومی ، لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی دستگاه گوارش ، فتق ، تیرویید ، پستان و بیماریهای نشیمنگاهی و جراحی زیبایی شامل شکم ، تنه ، ماموپلاستی ، لیفتینگ ، پروتز و... بهترین جراح اسلیو معده در تهران ، بهترین دکتر جراح اسلیو معده

از نظر دکتر نریمان زاده ، بهترین جراح اسلیو معده در تهران پزشکیست که بهترین راه درمان را برای مراجعه کنندگان خود پیشنهاد دهد . راه های بسیار زیادی برای لاغری وجود دارد که ممکن است بعد از مدت زمان کوتاهی موثر واقع شوداما دائمی و ماندگار نخواهند بود . در بسیاری از مواقع مانند چاقی مفرط ،  افراد نمیتوانند راه هایی مانند ورزش کردن و تحرک بالا انجام دهند . بهترین و ماندگار ترین روش لاغری عمل جراحی اسلیو معده با روش لااپراسکوپی می باشد ، در این روش با ایجاد 3 الی 4 برش 1 سانتیمتری وارد شکم شده و یخش کشسانی معده و بخشی که هورمون گرلین در آن قرار دارد را از معده جدا کرده و با همین عمل بدون بازگشت بعد از 6 ماه 50 الی 90 درصد اضافه وزن افرراد از بین خواهد رفت . این نوع لاغری بصورت فیزیولوژیک هست و بدن بصورت خود کار این عمل را انجام داده و هیچ عوارضی را به دنبال نخواهد داشت . با این روش هورمون  گرلین در معده کم شده و همین امرباعث میشود که اشتهای افراد نرمال شود و دیر به دیرمیل به خوردن پیدا می کنند .

نکته : هورمون گرلین  باعث بوجود آمدن اشتها در افراد می شود و نقش بسزایی در ایجاد اشتها در افراد ایجاد می کند .

 

بهترین جراح اسلیو معده

 

بعد از جراحی اسلیو معده :

بعد از عمل جراحی اسلیو معده ، به دلیل کوچک شدن معده ، افراد با کاهش شدید اشتها و کم شدن هورمون گرلین مواجه می شوند و به دلیل حجم کم معده و بصورت فیزیولوژیک افراد تمایل کمی به مصرف مواد غذایی داشته و این تغییرات نامحسوس تا پایان عمر در بدن اشخاص باقی خواهد ماند .در سال اول عمل جراحی ، کاهش وزن قابل توجهی در افراد مشاهده خواهد شد که همین امر باعث می شود که تناسب اندام افراد برای همیشه حفظ شود .بعد از عمل جراحی اسلیو معده  اصولا بین 50 تا 90 درصد اضافه وزن افراد از بین خواهد رفت .  بطور متوسط حداکثر 45 الی 50 کلیوگرم از اضافه وزن در سال اول جراحی از بین خواهد رفت .

 

عکس زیر نمونه ای از جراحی اسلیو معده توسط دکتر داود نریمان زاده می باشد . همانظور که میبینید هیچ اثری از جای اسکار زخم و بخیه وجود ندارد ، لاغری در این شخص کاملا مشهود است . دکتر داود نریمان زاده جراح اسلیو معده با بهترین روش لاپراسکوپی ، ترخیص بیمار بعد از 12 ساعت و نهایتا 24 ساعت .یدون نیاز به استراحت در منزل ، بعد از عمل جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی می توانید به کارهای روزمره ی خود ادامه دهید .

بهترین جراح اسلیو معده در تهران

نکته : عمل اسلیو معده به دلیل کاهش وزن قابل توجه باعث پیشگیری از سرطان تخمدان و اکثر سرطان های شایع می شود .

 

دکتر داود نریمان زاده - جراح اسلیو معده  با روش لاپاراسکوپی با دقت بسیار بالا ، برش های بسیار کوچک و عمل کمتر از 30 دقیقه

در جراحی اسلیو قسمت انبار معده که مسئول انباشته کردن مواد غذایی می باشد برداشته خواهد شد .

اسلیو معده بستگی به نوع چاقی و درخواست بیمار به دو صورت برداشته خواهد شد : اسلیو گشاد که حدود 60 درصد معده برداشته شده و اسلیو تنگ که حدود 80 درصد حجم معده برداشته خواهد شد .

 

جراحی اسلیو برای چه کسانی مفید می باشد ؟ 

بیمارانی که دچار عارضه ی چاقی مانند فشار خون ، کبد چرب ، بیماریهای قلبی و... می توانند از این نوع عمل بسیار ساده و سریع و بدون عارضه استفاده کنند .

و همچنین بیمارانی که تناسب اندام آنها به دلیل چاقی بیش از حد به هم خورده و یا به دلیل ناراحتی های قلبی و عروقی قادر به ورزش و رژیم غذایی نیستند نیز یکی از بهترین روش های لاغری برای آنها ، جراحی اسلیو معده می باشد .

 

فیلم عمل جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی توسط دکتر داود نریمان زاده 

 

بعد از جراحی اسلیو چه اتفاقی برای اشتهای افراد می افتد ؟

بعد از جراحی اسلیو معده کوچک شده و حجم کمی را از مواد غذایی از ما طلب می کند . بعد از خوردن مقدار کمی از مواد غذایی سریعا پر شده و احساس سیری به ما دست خواهد داد .

نکته : عمل جراحی اسلیو معده بسیار ساده بوده و یکی از بهترین روش های لاغری دائمی می باشد که با روش لاپاراسکوپی با کمترین برش و درد توسط دکتر داود نریمان زاده انجام خواهد شد .

 

مزایای عمل جراحی اسلیو معده :

- یکی از مزایای عمل اسلیو معده عدم تغییر در عملکرد معده می باشد .

- به دلیل استفاده از روش لاپاراسکوپی توسط دکتر داود نریمان زاده عمل با کمترین درد و سریعترین روش و با کمترین جراحت انجام خواهد شد که به نوبه ی خود عملی بی نظیر و بی نقص می باشد .

- بعد از عمل جراحی اسلیو بیماران در کمتر از 48 ساعت ترخیص شده و حدودا بعد از 1هفته  به زندگی روزمره ی خود باز خواهند گشت.

- در روش اسلیو مانند روش باندینگ جسم خارجی داخل بدن قرار ندارد که باعث ایجاد حساسیت های متعدد شود .

- در روش جراحی اسلیو ، لاغری برای افراد عذاب آور نبوده و به دلیل عوامل طبیعی و فیزیولوژیکی بدن بصورت طبیعی لاغر خواهد شد .

- جراحی در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد .

- چاقی غیر قابل بازگشت

- حفظ روده در مسیر گوارشی

- حفظ پیلور معده

- عدم نیاز به اجسام خارجی داخل بدن و....

 

آمادگی قبل از عمل جراحی اسلیو معده :

با توجه به آناتومی بدن شما جراح رژیم غذایی مورد نظر را برای چند روز قبل از عمل ارایه خواهد داد .

رژیم غذایی قبل از عمل جراحی به جراح کمک میکند که به دلیل حجم کم کبد، سریعتر به معده دسترسی داشته باشد و از خطرات احتمالی پیشگیری نماید .

شب قبل از عمل جراحی اسلیو بیمار باید ناشتا باشد و از خوردن و آشامیدن پرهیز کند . و...

 

بهترین جراح اسلیو معده

 

رژیم غذایی پیشنهادی برای بعد از عمل اسلیو معده :

مصرف مایعات تصفیه شده و فاقد چربی در هفته ی اول

رژیم غذایی دارای پروتئین و بصورت مایع در هفته ی دوم

استفاده از پوره و غذاهای نرم مانند سوپ . تخم مرغ و... در هفته ی سوم

مصرف ماهی آب پز شده و غلات و پوره ی سیب زمینی و ... در هفته ی چهارم

معرفی غذاهای عادی با مقادیر کم با توجه به نظر پزشک

و بعد از این مراحل استفاده از هر نوع مواد غذایی مورد نظر شما

استفاده از مواد پروتئینه و ویتامینه و آهن و... در طول روز بعد از جراحی اسلیو

حد اقل مصرف 3 وعده ی غذایی کوچک و...

تمامی موارد بالا و موارد ذکر نشده  در بالا توسط جراح اسلیو معده به بیماران بر اساس نوع عمل و وضعیت بیماران توضیح داده خواهد شد . 

بهترین خدمات جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی در یکی از بهترین مراکز جراحی تهران توسط تیم جراحی دکتر داود نریمان زاده .

دکتر داود نریمان زاده جراح اسلیو معده  با بهترین روش لاپاراسکوپی، درد بسیار کم ، 3 الی 4 برش 1 سانتیمتری ، بهبود سریع ، لاغری بدون بازگشت .

جهت مشاوره و ویزیت از طریق راه های ارتباطی با دکتر نریمان زاده اقدام نمایید

شماره های تماس : 86037552 - 88901384- 09912010369

و همچنین جهت مراجعه حضوری می توانید روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۸ شب به آدرس تهران - ضلع جنوب شرقی میدان فاطمی - روبروی بیمارستان شهرام ( سجاد ) - پلاک ۴۰ - ساختمان پزشکان ۲۸ طبقه دوم واحد ۷ مراجعه نمایید .

 با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما - دکتر داود نریمان زاده

 

 

 

phone