جراحی ابدومینوپلاستی | جراح زیبایی شکم

جراح ابدومینوپلاستی | جراح زیبایی شکم | دکتر داود نریمان زاده

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

دکتر داود نریمان زاده جراح ابدومینوپلاستی و زیبایی شکم با بیش از 2000 عمل موفق . جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی جهت زیبایی شکم انجام شده و بیشتر برای کسانی استفاده می شود که دچار شلی پوست در ناحیه شکم هستند زیرا این دسته از افراد نمی توانند شکم خود را تنها با لیپوماتیک و یا روش های غیر جراحی لاغر کنند و پس از لاغر شدن به دلیل شلی پوست دچار پوست اضافی می شوند و ظاهر زیبایی در ناحیه شکم ندارند. به کمک ابدومینوپلاستی پوست اضافی از این ناحیه برداشته می شود. میزان برش در این جراحی به میزان پوست اضافی و شلی پوست بستگی دارد. بهترین جراح ابدومینوپلاستی ، بهترین جراح زیبایی شکم ، جراح خوب ابدومینوپلاستی ، جراح خوب زیبایی شکم 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی و زیبایی شکم از نظر دکتر داود نریمان زاده پزشکیست که دقت عمل بالایی داشته و بهترین روش درمانی را برای بیماران خود به کار ببرد.

 

جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی) برای چه اشخاصی مورد استفاده قرار میگیرد ؟ جراحی ابدومینوپلاستی معمولا برای کسانی انجام می شود که دچار شلی و آویزانی شکم شده اند و یا اینکه چربی ها به اندازه زیادی در شکم آنها انباشته شده است و معمولا برای خانم هایی که بعد از بارداری زیبایی شکم خود را از دست داده اند و یا افرادی که با افزایش سن شکم های آویزان دارند انجام می گیرد از نکات جزیی که باید به آن دقت کنید در اینجا ذکر شده است :

- در اولین نکته شخصی که تصمیم به این جراحی گرفته است باید از لحاظ جسمانی سالم باشد و هیچ گونه بیماری فعال و جدی نداشته باشد و حتما باید به جراح شرح حالی از بیماری های کنونی و بیماری های گذشته داده شود.

- به کسانی که می خواهند وزن کم کنند پیشنهاد می شود که این جراحی را با تاخیر بیندازند زیرا به طور کل تغییرات زیاد ایجاد شده در وزن بر میزان موفقیت جراحی زیبایی شکم تاثیر گذارمی باشد.وزن شما پیش از ابدومینوپلاستی باید به مدت حداقل شش ماه ثابت مانده باشد.

 

دکتر داود نریمان زاده جراح زیبایی شامل شکم یا ابدومینوپلاستی ، تنه ، ماموپلاستی ، لیفتینگ ، پروتز و... همچنین  متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی اسلیو معده ، جراحی دستگاه گوارش ، فتق ، تیرویید ، پستان و بیماریهای نشیمنگاهی و ... می باشند .

 

بهترین جراح زیبایی شکم

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی درمان مراجعه کننده را با بهترین و ساده ترین روش انجام خواهد داد .

 

الگوی برش های جراحی ابدومینوپلاستی شکم چگونه است ؟

این برش ها متناسب با شرایط شکم فرد ایجاد می شود و جراح بررسی می کند که پوست شکم چه مقدار استحکام دارد و مقدرا قوی بودن عضلات شکم چقدر است و افتادگی شکم چه میزان است و برش ها با برداشتن ناف چگونه امکان پذیر خواهد بود البته توقعاتی که شما از جراحی دارید در ایجاد برش ها تاثیر گذار خواهند بود.برخی اوقات برای اینکه نتیجه جراحی شکم ایده آل باشد شاید جراح تشخیص دهد که بیمار نیاز به لیپوساکشن پیش از جراحی دارد.به همین دلیل در ابتدا بعد از تزریق محلول لیپوساکشن پیس از جراحی چربی ها ساکشن می شود.

 

برش های جراحی زیبایی شکم به طور کل برش ها برا جراحی شکم دودسته هستند که در زیر توضیح می دهیم:

در جراحی آبدومینوپلاستی کلاسیک که جراحی به منظور خارج کردن چربی های شکم به صورت کامل است برش های طولانی در بالای شرمگاه ایجاد شده که ممکن است طول برش در هر بیمار فرق داشته باشد .برش دیگر در این عمل برای آزاد کردن ناف از بافت های اطراف شکم به وجود می آید . همین برش باعث می شود که جراح به بافت های فوقانی شکم نیز دسترسی پیدا کند.

اما جراحی مینی ابدومینوپلاستی برش ها با طول کمتر در زیر شکم زده می شود و شاید نیازی به برش دوم نباشد و نیازی به تغییرات در اطراف ناف نباشد.شما در تصویر زیر می توانید این برش ها را مشاهده کنید.

بعد از اینکه برش ها ایجاد شد پوست و چربی از لایه های زیرین جدا می شوند که جراح می تواند عضلات عمودی هم را ببیند بعد از اینکه چربی ها جدا شدند به منظور سفت شدن موقعیت شکم و همچنین فیکس شدن موقعیت جدید عضلات به یکدیگر نزدیک می شوند و با بخیه این موقعیت حفظ می شود و به دنبال آن ظاهر شکم صاف و باریک دیده می شود.

 

بهترین جراح زیبایی شکم باید طبق استاندارد های زیبایی شناسی و طبق ابعاد بدن اشخاص شروع به درمان کند .

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

 

ليپو ابدومينوپلاستي چگونه انجام مي شود ؟

این جراحی ترکیبی از جراحی ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن است که در همان روز جراحی انجام می شود این جراحی می تواند چربی های شکم و پهلو را از بین ببرد بعد از اینکه برش بر روی پوست ایجاد می شود آزاد سازی فلپ کامل انجام می گیرد و تا ناف انجام می شود و سپس در بالای ناف برای آزاد سازی فلپ برش کوچکی تا پایین استخوان جناغ زده می شود.این کار باعث می شود که عروق خونی کمتری در طول جراحی آسیب ببینند.خونرسانی به شکم از راه عروق خونی به نام پرفوران است که در جراحی زیبایی شکم نباید هیچ گونه لطمه ایی ببیند. در اثر ليپوساکشن فلپ پوستي بسيار انعطاف پذير مي شود و به آساني به سمت پايين کشيده مي شود.

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی تمامی موارد از جمله مزایا و معایب انواع جراحی را برای بیمار خود شرح خواهد داد و اولویت اهداف خود را رضایت مراجعه کننده می داند .

 

مزایای جراحی زیبایی شکم ( ابدومینوپلاستی )

- این عمل زیبایی باعث می شود که شکم شما صاف شود تا شما بتوانید لباس های زیباتری را انتخاب کنید .

- در مجموع زمانی که شکم کوچک باشد، باعث می شود فرد اندام زیبایی داشته باشد و جوان تر به نظر برسد.

- در این جراحی چربی ها به صورت کامل از بدن شما خارج می شود که شما خودتان بعد از جراحی باید مراقب باشید چربی ها دوباره بازگشت نداشته باشند.

و...

 

جراح خوب زیبایی شکم

 

آمادگی پیش از جراحی زیبایی شکم (ابدومینوپلاستی)

- افرادی که بیشتر از چهل سال سن دارند بهتر است تست قلب انجام دهند

- از چند هفته قبل شما باید مصرف برخی از داروها را محدود کنید زیرا باعث رقیق شدن خون شما می شوند .

- در صورتی که به بیماری های عفونی مانند تب و یا سرماخوردگی جدی مواجه شدید با جراح خود تماس بگیرید.

- پیش از جراحی دخانیات مصرف نکنید.

- آزمایشات و نتیجه تمامی تست های انجام شده را در روز جراحی آماده داشته باشید.

 

بهترین روش پیکر تراشی و زیبایی شکم با بهبود سریع و کاملا موفق توسط دکتر داود نریمان زاده

 

شب قبل از عمل کوچک کردن شکم

- به مدت هشت ساعت قبل از عمل هیچ گونه مواد غذایی نخورید و چیزی نیاشامید.

- بهتر است شب قبل حمام کنید .

- مکان و یا تخت مناسبی را در منزل اماده کنید تا بعد از مرخصی از مرکز جراحی استراحت کنید.

- در روز عمل جراحی ابدومینوپلاستی لباس های راحت و جلو باز بپوشید تا بعد از عمل برای تعویض لباس های خود به مشکل برنخورید.

 

نمونه ای از جراحی زیبایی شکم با روش ابدومینوپلاستی : جراح خوب ابدومینوپلاستی

 

مراقبت های بعد از جراحی زیبایی شکم

- بهتر است بعد از جراحی راه رفتن آرام را شروع کنید زیرا باعث می شود احتمال ایجاد تورم و همچنین لخته شدن خون در پاهای شما کمتر شود.در صورتی که مشکل خاصی دارید بهتر است در رابطه با آغاز پیاده روی خود با جراح خود مشورت کنید .

- تا وقتی که به راحتی نمی توانید بدن خود را تکان دهید بهتر است از رانندگی بپرهیزید.

- شاید به مدت دو هفته همچنان خونریزی داشته با شید به همین دلیل باید از فعالیت هایی که فشار خون را افزایش می دهند خوددرای کنید و داروهای انعقاد خون مصرف نکنید.

- زیر زانوی خود و سر خود را با بالش بلند کنید تا به زخم های شکمتان فشاری وارد نشود.

-بعد از دو روز که زخم ها بسته شدند می توانید به حمام بروید .

- در هنگام استحمام نباید فشار آب به طور مستقیم بر روی زخم های شما باشد.

- تا یک ماه استخر نروید و در داخل وان حمام قرار نگیرید.

- بهتر است هر روز زخم های خود را بررسی کنید و به علائم عفونت دقت داشته باشید.

- در معرض آفتاب قرار نگیرید و در صورت اجبار از کرم های با اس پی اف مناسب استفاده کنید.

 

بهترین جراح زیبایی شکم باید قبل از هرگونه اقدام ، مشاوره ی کامل را به مراجعه کننده ارائه دهد .

 

انواع جراحی ابدومینوپلاستی شامل موارد زیرا است که پزشک معالج با توجه به نیاز بیمار و اینکه کدام جراحی برای بیمار مناسب تر است یک روش را انتخاب می کند :

- جراحی زیبایی شکم با روش ابدومینوپلاستی کامل

- جراحی زیبایی شکم با روش ابدومینوپلاستی مینی

- جراحی زیبایی شکم با روش ابدومینوپلاستی معکوس T

- جراحی ابدومینوپلاستی کمربندی

 

جراحی زیبایی شکم

روش ابدومینوپلایستی مینی : در این روش مقداری از پوست شکم دچار افتادگی شده و روند افتادگی به حدی نیست که مکان ناف را درگیر کند 

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

روش ابدومینوپلاستی کامل : در این روش به دلیل پیرشفت زیاد شل شدگی پوست زیاد می باشد و محل ناف باید طبق استاندارد های زیبایی شناسی تغییر کند و مقدار زیادی از پوست و متعلقات آن برداشته شود .

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

روش ابدومینوپلاستی معکوس T : در این روش پیشرفت شل شدگی علاوه بر بخش های شکم ، به بخش های بالا تنه نیز سرایت کرده و علاوه بر برداشت پوست زیر ناف بصورت عمودی نیز از عرض پوست کم خواهد شد شد و برش ما حالت T انگلیسی می باشد .

 

بهترین جراح زیبایی شکم

روش ابدومینوپلاستی کمربندی : در این روش علاوه بر قسمت شکم باید بصورت کمربند وار پوست قسمت های پشت را نیز برداریم . این نوع جراحی برای زمانی می باشد که پوست کمر مانند شکم حالت شل شدگی داشته باشد .

 

دکتر داود نریمان زاده جراح زیبایی شکم و ابدومینوپلاستی با بیش از 2000 عمل موفق .

 

نتیجه جراحی ابدومینوپلاستی یا زیبایی شکم

شما بعد از جراحی و بعد از گذارندن دوره نقاهت می توانید تغییراتی همچون از بین رفتن پوست شل و اضافی را مشاهده کنید و اینکه شکمتان به مقدار قابل توجهی صاف می شود.البته در رابطه با ماندگاری این تغییرات باید گفت زمانی نتایج جراحی آبدومینوپلاستی با دوام خواهد بود که شما سبک زندگی خود را تغییر داده باشید و وزن خود را بعد از جراحی کنترل کنید.

بعد از گذشت دو هفته تورم بعد از عمل می شود و شما می توانید به راحتی سرپا قرار بگیرید.البته شاید برخی از مشکلات بعد از جراحی تا شش ما همچنان ادامه داشته باشد که این زمان در جراحی مینی ابدومینوپلاستی کمتر است.

 

آیا جراحی زیبایی شکم درد دارد؟

این جراحی با بیهو شی انجام می گیرد که قاعدتا بیمار در حین جراحی چیزی را متوجه نشده و دردی را احساس نمی کند اما بعد از جراحی به دلیل برش ها و دیگر تغییرات درد به سراغ شما خواهد آمد که با مسکن ها و آرام بخش ها می توان آنها را کنترل کرد و یکی از بهترین راه حل ها هم استراحت کافی برای از بین رفتن دردهاست.

 

آیا پس از جراحی ابدومینوپلاستی ، اسکار و جای زخم باقی خواهد ماند؟

جراح شما باید در این رابطه با شما صحبت کند زیرا زخم ها بعد از جراحی شکم از بین نمی روند و تنها جراح می تواند با تبحر و تجربه خود جراحی را به گونه ایی انجام دهد که جای زخم ها و اسکار کم تر باشد.زخم ها را می توان با روش هایی مانند لیزر و یا غیره بعد از جراحی نزد متخصصان مربوطه از بین برد.

 

هزینه جراحی زیبایی شکم ( هزینه ی جراحی  ابدومینوپلاستی ):

از آنجایی که جراحی ابدومینوپلاستی یک عمل زیبایی محسوب می شود به همین دلیل شما می توانید در رابطه با هزینه آن مقدار زیادی تامل کنید شاید با مقداری تحقیق و پرسش به این نتیجه برسید که هزینه جراحی ابدومینوپلاستی نزد هر جراح بسیار متفاوت و متغیر است .در ابتدا شکم شما بررسی می شود و جراح می تواند بر اساس تجربه خود و موقعیت شکم شما هزینه ایی گوناگون با شخص دیگر را در نظر بگیرد.همچنین هزینه جراحی به مرکز جراحی انجام شده و موقعیت جغرافیایی آن نیز وابسته است به طور کلی شما برای جراحی زیبایی شکم باید مبالغی که شامل دستمزد جراح،هزینه مرکز جراحی ،هزینه بی هوشی،داروها، لباس های مخصوص جراحی و هزینه آزمایش ها را پرداخت کنید.

در نهایت بهتر است بدانید که میزان موفقیت جراحی شما و احساس رضایتی که شما بعد از جراحی به دست خواهید آورد از هر چیزی مهم تر بوده و بهتر است که آن را در اولویت انتخاب های خود پیش از جراحی بگذارید تا بعد از مدتی دچار پشیمانی نشوید.

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی

 

برای جراحی زیبایی شکم به چند روز مرخصی نیاز داریم ؟

با توجه به حرفه و کار شما بین حداقل یک هفته تا سه هفته شما برای بازگشتن به انجام فعالیت های خود زمان نیاز دارید که البته هر چقدر شما بیشتر در روز های اول استراحت کنید نتیجه بهتر خواهد بود زیرا به زخم های شکم فشاری وارد نمی شود .

 

بهترین جراح ابدومینوپلاستی کیست؟ 

این سوال را اکثر مراجعه کنندگان در بین خود مطرح میکنند و جوابی ساده دارد .بهترین جراح زیبایی شکم پزشکی می باشد که با تجربه بوده و عمل های موفق ابدومینوپلاستی راپشت سر گذاشته و مراجعه کنندگان آن پزشک از ایشان رضایت کامل را داشته باشند . بنابراین بهترین جراح زیبایی شکم را به راحتی می توانید تشخیص دهید .

 

چه زمانی نیاز است برای جراحی زیبایی شکم به پزشک مراجعه نماییم :

اگر احساس می کنید برآمدگی شکم شما اعتماد به نفستان را کاهش داده است و بر روی اعتماد به نفس شما تاثیر گذاشته است جراحی زیبایی شکم را نجام دهید .

جراحی زیبایی شکم در صورتی که تغییرات زیاد وزنی داشته اید مانند کاهش بیش از اندازه یا پس از زایمان جراحی زیبایی شکم را می توانید انجام دهید .

اگر افتادگی شدید شکم دارید که با انجام فعالیت های ورزشی و یا رعایت رژیم غذایی مناسب نمی توانید آن را از بین ببرید بهتر است با جراحی زیبایی شکم به درمان آن بپردازید .

جراحی زیبایی شکم برای اشخاصی که از برآمدگی شکم خود ناراضی هستند بسیار مناسب است .

از عوامل ایجاد کننده افتادگی شکم بالا رفتن سن ، ژنتیک ، زایمان های متعدد و…. می باشد .

 

دکتر نریمان زاده به روش های مختلف جراحی زیبایی شکم را برای بیماران انجام می دهند ، انتخاب جراح مناسب که در جراحی زیبایی شکم تبحر و مهارت داشته باشد تاثیر به سزایی در نتیجه جراحی دارد .

دکتر داود نریمان زاده جراح زیبایی شامل شکم ، ابدومینوپلاستی ، تنه ، ماموپلاستی ، لیفتینگ ، پروتز و... همچنین  متخصص جراحی عمومی و لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی اسلیو معده ، جراحی دستگاه گوارش ، فتق ، تیرویید ، پستان و بیماریهای نشیمنگاهی و ... می باشند . جهت ویزیت و یا مشاوره با دکتر داود نریمان زاده میتوانید از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید . 
شماره های تماس :     86037552 - 88901384 - 09912010369
جهت مراجعه حضوری می توانید روزهای شنبه و سه شنبه  از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۸ شب به آدرس تهران - ضلع جنوب شرقی میدان فاطمی - ساختمان پزشکان ۲۸ طبقه دوم واحد ۷ مراجعه نمایید .