جراحی کیسه صفرا | جراح لاپاراسکوپی سنگ کیسه صفرا | دکتر داود نریمان زاده

جراحی کیسه صفرا | جراح لاپاراسکوپی سنگ کیسه صفرا | دکتر داود نریمان زاده

بهترین جراح کیسه صفرا - جراحی کیسه صفرا

جراحی کیسه صفرا و سنگ کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی با کمترین درد و عارضه توسط دکتر داود نریمان زاده ، بهترین روش برای جراحی کیسه صفرا با بهبود سریع و بدون نیاز به بستری طولانی ، انجام عمل در کمتر از یک ساعت - دکتر داود نریمان زاده متخصص جراحی عمومی و جراحی لاپاراسکوپی  جراحی چاقی ، جراحی دستگاه گوارش ، فتق و زیبایی ، تیرویید ، پستان و بیماریهای نشیمنگاهی با بیش از 1000 عمل موفق و بدون عارضه و مشکلات بعد از عمل 

جراحی کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی توسط دکتر داود نریمان زاده ، جراحی کیسه صفرا با کمترین درد و عارضه و برش ، جراحی امن و موفق کیسه صفرا بدون بستری طولانی .در ابتدا تعریفی از کیسه صفرا و محل قرار گیری آن را شرح خواهیم داد و سپس به توضیحات انواع جراحی کیسه صفرا و روش های مطمئن و جایگزین برای عمل باز کیسه صفرا خواهیم پرداخت .کیسه صفرا اندامیست کوچک که نقش آن ذخیره سازی مایع صفراوی را به عهده داشته و نزدیک به کبد قرار دارد . مایع صفراوی توسط کبد ترشح شده بعد از آن داخل کیسه صفرا وارد می شود .کیسه صفرا بعد از اینکه مایع صفراوی را از کبد دریافت می کند آنرا به داخل روده ی کوچک هدایت کرده و این عمل باعث می شود که سلول های چربی تجزیه شده و به فرآیند هضم کمک کنند .

نکته : در صورت خارج شدن کیسه صفرا نیز عمل تجزیه و هضم طبیعی انجام خواهد شد .

فیلم عمل جراحی لاپاراسکوپی کیسه صفرا توسط دکتر داود نریمان زاده 

 

بهترین جراح کیسه صفرا در تهران : ازنظر دکتر داود نریمان زاده بهترین جراح کیسه صفرا پزشکی است که بهترین روش های درمانی و جراحی را برای بیماران خود انجام دهد .

بطور کلی جراحی کیسه صفرا با دو روش انجام می شود .

- جراحی کیسه صفرا با لاپاراسکوپی و جراحی کیسه صفرا با روش باز

در روش باز اصولا با ایجاد یک برش کوچک در ناحیه ی زیر دنده های قسمت راست بدن صورت گرفته و از این طریق  کیسه صفرا از بدن خارج می شود .

در روش لاپاراسکوپی نیز از طریق سوراخ های بسیار کوچکی که ایجاد می شود دستگاه های مخصوص لاپاراسکوپی از طریق سوراخ های ایجاد شده وارد قسمت مورد نظر شده و عمل مورد نظر انجام خواهد پذیرفت . به عنوان مثال سه سوراخ کوچک ایجاد شده که یکی از آنها مسئول مشاهده و انتقال تصاویر به پزشک می باشد و دیگری مسئول برش و کارهای اینچنینی بوده و وسیله ی دیگر مسئول برداشت کیسه صفرا می باشد که از طریق سوراخ ایجاد شده خارج خواهند شد .

در روش لاپاراسکوپی بیمار درد کمتری نسبت به عمل باز کیسه صفرا داشته و بخیه های کمتری نیز در بدن ایجاد خواهد شد .

سنگ کیسه صفرا - جراحی کیسه صفرا - بهترین جراح کیسه صفرا

عمل جراحی کیسه صفرا عموما در بانوان بسیار شایع می باشد .با انجام جراحی کیسه صفرا علاوه بر رفع درد های همیشگی از مواردی مانند سرطان کیسه صفرا جلوگیری خواهد شد .یکی از رایج ترین دلایل برای برداشتن کیسه صفرا وجود سنگ کیسه صفرا و عوارضی می باشد که باعث عفونت در کیسه صفرا می شود .

دکتر داود نریمان زاده جراح کیسه صفرا در تهران - انجام تمامی عمل های جراحی در یکی از بهترین مراکز جراحی تهران

مزایا و معایب جراحی کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی و عمل باز : جراحی ها ممکن است دارای معایب و مزایایی باشند و نباید انتظار داشت که هر نوع عمل جراحی کاملا بدون عوارض می باشند . عمل جراحی کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی نیز مانند سایر روش ها ممکن است بدون عارضه نباشد اما در مقایسه با روش باز عمل کیسه صفرا عوارض کمتری را ایجاد خواهد کرد .عوارض جراحی باز کیسه صفرا :  یکی از عوارض عمل باز کیسه صفرا چسبندگی می باشد و این عارضه به دلیل برش های ایجاد شده در شکم میباشد . این عارضه در عمل لاپاراسکوپی کیسه صفرا وجود نخواهد داشت و از مزایای عمل کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی می باشد .

- از دیگر مزایای عمل لاپاراسکوپی کوچک بودن جای برش می باشد که در آن اسکار عمل با کمترین برش و ماندن جای زخم انجام خواهد شد و باعث از دست رفتن زیبایی اندام نخواهد شد .

- به دلیل کوچک بودن منافذ ورودی بدن و عدم عبور هوا و ذرات معلق به بدن ، عمل لاپاراسکوپی عوارض بسیار کمتری را به نسبت به عمل باز خواهد داشت .

- برگشت سریع بیماران جراحی شده به زندگی روزمره  با روش لاپاراسکوپی  - به دلیل حفره های کوچک و بخیه های کمتر

- درد کمتر به دلیل شکاف کم و برش بسیار ناچیز در مقابل عمل باز

- از دست ندادن زیبایی بدن و مشخص نبودن محل برش نیم سانتی متری در مقابل برش های بیشتر از ۱۰ سانتی متری و... از دیگر مزایای عمل جراحی کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی می باشد .

عمل جراحی لاپاراسکوپی باید حتما توسط پزشک با مهارت و با تجربه انجام شود . پزشکی که عمل های متعدد موفقی را انجام داده باشد بی شک قابل اعتماد تر خواهد باود . این عمل جراحی بر خلاف این که بیماران بسیار راحت بوده و با کمترین درد و عارضه این عمل را انجام می دهند ، پزشک جراح کیسه صفرا لاپاراسکوپی بسیار با دقت بیشتری نسبت به عمل باز این عمل را انجام خواهد داد و بسیار دشوار تر از عمل جراحی باز کیسه صفرا می باشد .

اقدامات قبل از عمل و جراحی کیسه صفرا :

- سونوگرافی کیسه صفرا
- آزمایش خون
- معاینات فیزیکی کامل
- بررسی بیمار
- مشاهده ی سابقه یبماری های قبل و...
 

بهتر است بعد از برداشتن کیسه صفرا از یک سری از نکات استفاده کرد که از عوارض ناشی از عمل تا حدودی جلوگیری نمایید :

از مصرف غذاهای چرب موقتا دوری کنید

مصرف مواد غذایی دارای فیبر

مصرف غذا در وعده های زیاد اما حجم کم ( تعداد وعده های غذایی را زیاد کنید و در قبال آن در هر وعده مقدار کمی غذا میل نمایید ) .

 

مشاوره و تماس با دکتر داود نریمان زاده

دکتر داود نریمان زاده متخصص جراحی عمومی ، جراحی لاپاراسکوپی و زیبایی و متخصص جراحی کیسه صفرا با روش لاپاراسکوپی ( جراح کیسه صفرا در تهران و در یکی از بهترین مراکز جراحی تهران ) با تجربه بالا و انجام عمل های جراحی کاملا موفق و دقیق در زمینه انواع جراحی های کیسه صفرا و جراحی های عمومی و زیبایی با انواع روش های مدرن و به روز دنیا در خدمت هم میهنان عزیزمان در سرتاسر ایران عزیزمان می باشد . جهت مشاوره و ویزیت میتوانید با شماره های   زیر تماس بگیرید

شماره های تماس :  86037552 - 88901384 - 09912010369

همچنین جهت مراجعه حضوری می توانید روزهای شنبه و سه شنبه  از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۸ شب به آدرس تهران ، ضلع جنوب شرقی میدان فاطمی ، روبروی بیمارستان شهرام ،  ساختمان پزشکان ۲۸ طبقه 2 واحد ۷ مراجعه نمایید . با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما  - دکتر داود نریمان زاده