جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده | دکتر نریمان زاده جراح اسلیو معده

جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده | دکتر نریمان زاده جراح اسلیو معده

بهترین جراح اسلیو معده

دکتر داود نریمان زاده جراح اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی - متخصص جراحی اسلیو معده ، جراحی عمومی ، لاپاراسکوپی ، جراحی چاقی ، جراحی دستگاه گوارش ، فتق ، تیرویید ، پستان و بیماریهای نشیمنگاهی و جراحی زیبایی شامل شکم ، تنه ، ماموپلاستی ، لیفتینگ ، پروتز و... بهترین جراح اسلیو معده در تهران ، بهترین دکتر جراح اسلیو معده

جراح چاقی خوب پزشکیست که بهترین راه درمان را برای مراجعه کنندگان خود پیشنهاد دهد . راه های بسیار زیادی برای لاغری وجود دارد که ممکن است بعد از مدت زمان کوتاهی موثر واقع شود اما دائمی و ماندگار نخواهند بود . در بسیاری از مواقع مانند چاقی مفرط ،  افراد نمیتوانند راه هایی مانند ورزش کردن و تحرک بالا انجام دهند . بهترین و ماندگار ترین روش لاغری عمل جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی می باشد ، در این روش با ایجاد 3 الی 4 برش 1 سانتیمتری وارد شکم شده و بخش ارتجاعی معده و بخشی که هورمون گرلین در آن قرار دارد را از معده جدا کرده و با همین عمل بدون بازگشت بعد از 6 ماه 50 الی 90 درصد اضافه وزن افرراد از بین خواهد رفت . این نوع لاغری بصورت فیزیولوژیک هست و بدن بصورت خود کار این عمل را انجام داده و هیچ عوارضی را به دنبال نخواهد داشت . با این روش هورمون  گرلین در معده کم شده و همین امرباعث میشود که اشتهای افراد نرمال شود و دیر به دیرمیل به خوردن پیدا می کنند .

 

عمل جراحی اسلیو معده چیست و چگونه برای درمان چاقی و کاهش اشتها موثر است ؟ بهترین درمان چاقی مفرط چیست؟
جراحی اسلیو معده ودرمان قطعی و دائمی چاقی :
یک فرد با اضافه وزن بالا برای اینکه بتواند از اضافه وزن بسیار بالای خود رها شود دو راه اصلی را می تواند در پیش بگیرد :
راه اول درمان چاقی : کم خوری ، کنترل خوردن غذاهای پر کالری ، تحرک و ورزش بسیار زیاد . 
راه دوم جراحی اسلیو معده یا جراحی اسلیو کاسترکتومی . 
در راه اول درمان چاقی افراد با چاقی غیر شدید بیمار می توانند با کنترل خوراک خود و ورزش مداوم از اضافه وزن و چاقی خود خلاص شوند نکته ی مهم : این راه درمان زمانی تاثیر مثبت دارد که هورمون گرلین که باعث افزایش اشتها می وشد در معده  افزایش پیدا نکرده باشد .
در درمان چاقی با ورزش و پرهیز از پرخوری برای کسانی که ناراحتی های قلب و مشکلات تنفسی دارند امکانپذیر نمی باشد . و یک راه بسیار علمی و ساده وجود دارد به نام عمل جراحی اسلیو معده . در این عمل جراحی که کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد و با بهترین و سریعترین روش جراحی و با چند برش 1 سانتیمتری انجام می شود بخشی از معده که خاصیت ارتجاعی بالایی دارد از معده خارج شده و بیمار بعد از 12 ساعت به زندگی روزمره خود ادامه خواهد داد . بعد از حدود 3 الی 6 ماه حدود 80 درصد اضافه وزن بیمار کاهش پیدا میکند و به دلیل کاهش اشتها و کوچک شن معده درمان همیشگی چاقی صورت می گیرد .

 

مراحل جراحی اسلیو معده :
بعد از کنترل های اولیه و انجام آزمایشات مورد نظر ، بیمار به اتاق عمل برده شده ، عملیات بیهوشی انجام شده و سپس 3 الی 4 برش 1 سانتیمتری در چند ناحیه شکم ایجاد می شود و با استفاده از ابزارهای مخصوص بخشی از حجم معده ( حدود 70 الی80 درصد ) که حالت کشسانی دارد از معده جدا می شود . استفاده از دستگاههای مخصوص باعث می شود که هیچ نوع بخیه ای در داخل شکم انجام نشود و بهبودی بیمار در 24 ساعت رخ دهد و تمام برش های ایجاد شده بسیار ناچیز و غیر قابل تشخیص می باشند و زیبایی شکم نیز حفظ خواهد شد .

 

هدف ازانجام اسلیو معده چیست؟
این عمل جراحی بیشتر برای کسانی است که نیم توانند اشتهای زیاد خود را کنترل کنند و توانایی کنترل اشتهای خود را ندارد و همچنین برای کسانی می باشد که توانایی ورزش و تحرک زیاد را ندارند و اضافه وزن ازنوع بسیار شدید دارند .

 

در عمل اسلیو معده و درمان چاقی چه حجم از معده برداشته می شود ؟
در عمل جراحی اسلیو معده و جراحی چاقی با توجه به حجم معده و درصد چاقی و بخش کشسانی معده می توان از 30 الی80 درصد معده را برداشت .

 

فیلم عمل جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی توسط دکتر داود نریمان زاده

 

علت نامگذاری عمل جراحی اسلیو معده چیست؟
زمانی که عمل اسلیو معده انجام می شود بخش زیادی از حجم آن برداشته می شود که شبیه میوه ی موز یا آستین لباس است . اسلیو در زبان انگلیسی به معنای  آستین لباس می باشد و علت نامگذاری این عمل جاحی نیز همین امر می باشد .

 

چه اشخاصی می توانند اسلیو معده انجام دهند ؟
بهترین جراح اسلیو معده  باید به مراجعه کنندگان خود بهترین راه های درمان چاقی را پیشنهاد دهد در صورتی که اشخاص ویژگیهای زیر را داشته باشند می توانند از این عمل جراح بهره ببرند .
افرادی که شاخص توده  بدنی آنها بیشتر از 40 باشد و دچار چاقی مفرط هستند .
افرادی که با 6 ماه ورزش مداوم و کم خوری و پرهیز چاقی آنها برطرف نشده است .
افرادی که چاقی مفرط داشته و دارای بیماری های ریوی و دیابت و فشار خون بالا هستند و نمی توانند با ورزشو راه های دیگر چاقی خود را درمان کنند. 
افرادی که دلیل چاقی آنها بر اثر بیماریهای روحی و روانی هست 
عموما افرادی که برای درمان چاقی به نزد جراح اسلیو معده می روند باید بدانند که هزینه ی عمل اسلیو  معده بالاتر از سایر جراحی های عمومی می باشد . پزشک قبل از هر اقدام تمام خصوصیات و هزینه های جراحی اسلیو معده را به مراجعه کنندگان خواهد گفت .

 

بهترین جراح اسلیو معده کیست؟
چند عامل باعث می شود که بهترین جراح اسلیو معده و جراحی چاقی را تشخیص بدهیم :
جراح خوب اسلیو معده باید تمام مزایا و معایب این نوع جراحی را به بیماران خود ارائه دهد 
بهترین جراح اسلیو معده باید بهترین روش جراحی را برای درد کمتر و مشکلات بعدی کمتر برای بیماران استفاده کند
یک جراح اسلیو معده مشاور حرفه ای می باشد که باید با دقت بالا با بیماران خود صحبت کرده و در صورت عدم نیاز به جراحی راه های درمانی دیگری را برای بیماران خود تجویز کند 
بهترین جراح اسلیو معده باید با دقت بیشتری این عمل را انجام دهد و درصد خطای آن به صفر برسد .
دکتر داود نریمان زاده متخصص جراحی اسلیو معده با بیش از 4000 عمل زیبایی و عمومی موفق در خدمت هم میهنان عزیزمان می باشد . بهترین درمان چاقی دائمی با مشاوره قبل و بعد از جراحی . 
در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در تمامی زمینه های لاغری و ... می توانید به مطب دکتر داود نریمان زاده مراجعه کنید و با نظرات مراجعه کنندکان نیز در مورد عملکرد ایشان بهره مند شوید .

 

هزینه عمل جراحی اسلیو معده چقدر است ؟
یکی از سوالات مهمی که اکثر مراجعه کنندگان از پزشک خود میکنند اطلاع از هزینه ی جراحی اسلیو معده می باشد . این عمل بستگی به زمان انجام آن ممکن است قیمت های متفاوتی داشته باشد . 
دکتر داود نریمان زاده قبل از هر اقدام در مورد تمامی  هزینه های جراحی ، درمانی ، بیمارستان با بیمار صحبت کرده و محدوه ی دقیق قیمت را در اختیار آنها قرار خواهد داد تا بعد از عمل دچار مشکلات پرداخت نشوند . تمامی هزینه ها قبل از عمل توسط دکتر داود نریمان زاده به بیماران داده خواهد شد و هیچ عملی بدون مشاوره تخصصی انجام نخواهد پذیرفت .
نکات مهم : این عمل جراحی نسبت به عمل بای پس معده مطمئن تر و بی دردسر تر می باشد و نشت مواد غذایی در عمل های جراحی انجام شده توسط دکتر داود نریمان زاده به صفر خواهد رسید . 

- عمل جراحی اسلیو معده در کمتر از یک ساعت انجام می پذیرد 
- خطر ایجاد فتق های شکمی در عمل جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده وجود ندارد .
- مراجعه بعدی بعد از عمل بسیار نادر است و نیاز ویزیت بعدی ممکن است ماه ها نیاز نباشد .
- دیابت نوع 2 و فشار خون در این عمل بصورت محسوسی پایین می آید .
- عوارض بعدی در جراحی اسلیو معده وجود ندارد .
- میزان مرگ و میر در جراحی لاغری اسلیو معده در دنیا 1 درصد می باشد و خوشبختانه دربیشا از 4000 عمل انجام شده توسط دکتر داود نریمان زاده هیچ گونه مشکل و یا مرگ افراد صورت نگرفته است .
- نتیجه عمل بعد از 1 هفته قابل مشاهده می باشد و در اول ماه کاملاتوسط فرد و افراد دیگر مشهود می باشد .

 

بهترین جراح اسلیو معده

 

بعد از عمل جراحی اسلیو معده چه اتفاقی برای بدن ما می افتد؟ 
یکی از مهمترین سواات مراجعه کنندگان اتفاقات بعد از عمل می باشد . هیچ اتفاق خاصی روی نمیدهد و بدن بصورت عادی و طبق روال گذشته عملیات خود را انجام می دهد با این تفاوت که بخش زیادی از حجم معده و هورمون  گرلین که دستور اشتهای زیاد را می دهد از معده حذف شده و بدن به اندازه ی حجم معده درخواست غذا خواهد داد . به همین علت اشتهای افرادعادی شده و غذا به اندازه ی مناسب به بدن وارد خواد شد و فرد دچار چاقی نخواهد شد و این درمان چاقی  بصورت دائمی خواهد بود .

نکته : هورمون گرلین  باعث بوجود آمدن اشتها در افراد می شود و نقش بسزایی در ایجاد اشتها در افراد ایجاد می کند .

 

نکته : عمل اسلیو معده به دلیل کاهش وزن قابل توجه باعث پیشگیری از سرطان تخمدان و اکثر سرطان های شایع می شود .

 

دکتر داود نریمان زاده - جراح اسلیو معده  با روش لاپاراسکوپی با دقت بسیار بالا ، برش های بسیار کوچک و عمل کمتر از 50 دقیقه

در جراحی اسلیو قسمت انبار معده که مسئول انباشته کردن مواد غذایی می باشد برداشته خواهد شد .

اسلیو معده بستگی به نوع چاقی و درخواست بیمار به دو صورت برداشته خواهد شد : اسلیو گشاد که حدود 60 درصد معده برداشته شده و اسلیو تنگ که حدود 80 درصد حجم معده برداشته خواهد شد .

 

جراحی اسلیو برای چه کسانی مفید می باشد ؟ 

بیمارانی که دچار عارضه ی چاقی مانند فشار خون ، کبد چرب ، بیماریهای قلبی و... می توانند از این نوع عمل بسیار ساده و سریع و بدون عارضه استفاده کنند .

و همچنین بیمارانی که تناسب اندام آنها به دلیل چاقی بیش از حد به هم خورده و یا به دلیل ناراحتی های قلبی و عروقی قادر به ورزش و رژیم غذایی نیستند نیز یکی از بهترین روش های لاغری برای آنها ، جراحی اسلیو معده می باشد .

 

مزایای عمل جراحی اسلیو معده :

- یکی از مزایای عمل اسلیو معده عدم تغییر در عملکرد معده می باشد .

- به دلیل استفاده از روش لاپاراسکوپی توسط دکتر داود نریمان زاده عمل با کمترین درد و سریعترین روش و با کمترین جراحت انجام خواهد شد که به نوبه ی خود عملی بی نظیر و بی نقص می باشد .

- بعد از عمل جراحی اسلیو بیماران در کمتر از 48 ساعت ترخیص شده و حدودا بعد از 1هفته  به زندگی روزمره ی خود باز خواهند گشت.

- در روش اسلیو مانند روش باندینگ جسم خارجی داخل بدن قرار ندارد که باعث ایجاد حساسیت های متعدد شود .

- در روش جراحی اسلیو ، لاغری برای افراد عذاب آور نبوده و به دلیل عوامل طبیعی و فیزیولوژیکی بدن بصورت طبیعی لاغر خواهد شد .

- جراحی در کمتر از 1 ساعت انجام خواهد شد .

- چاقی غیر قابل بازگشت

- حفظ روده در مسیر گوارشی

- حفظ پیلور معده

- عدم نیاز به اجسام خارجی داخل بدن و....

عکس زیر نمونه ای از جراحی اسلیو معده توسط دکتر داود نریمان زاده می باشد . همانظور که میبینید هیچ اثری از جای اسکار زخم و بخیه وجود ندارد ، لاغری در این شخص کاملا مشهود است . دکتر داود نریمان زاده جراح اسلیو معده با بهترین روش لاپراسکوپی ، ترخیص بیمار بعد از 12 ساعت و نهایتا 24 ساعت .یدون نیاز به استراحت در منزل ، بعد از عمل جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی می توانید به کارهای روزمره ی خود ادامه دهید .

بهترین جراح اسلیو معده

آمادگی قبل از عمل جراحی اسلیو معده :

با توجه به آناتومی بدن شما جراح رژیم غذایی مورد نظر را برای چند روز قبل از عمل ارایه خواهد داد .

رژیم غذایی قبل از عمل جراحی به جراح کمک میکند که به دلیل حجم کم کبد، سریعتر به معده دسترسی داشته باشد و از خطرات احتمالی پیشگیری نماید .

شب قبل از عمل جراحی اسلیو بیمار باید ناشتا باشد و از خوردن و آشامیدن پرهیز کند . و...

 

بعد از جراحی اسلیو معده :

بعد از عمل جراحی اسلیو معده ، به دلیل کوچک شدن معده ، افراد با کاهش شدید اشتها و کم شدن هورمون گرلین مواجه می شوند و به دلیل حجم کم معده و بصورت فیزیولوژیک افراد تمایل کمی به مصرف مواد غذایی داشته و این تغییرات نامحسوس تا پایان عمر در بدن اشخاص باقی خواهد ماند .در سال اول عمل جراحی ، کاهش وزن قابل توجهی در افراد مشاهده خواهد شد که همین امر باعث می شود که تناسب اندام افراد برای همیشه حفظ شود .بعد از عمل جراحی اسلیو معده  اصولا بین 50 تا 90 درصد اضافه وزن افراد از بین خواهد رفت .  بطور متوسط حداکثر 45 الی 50 کلیوگرم از اضافه وزن در سال اول جراحی از بین خواهد رفت .

بهترین جراح اسلیو معده از نظر دکتر داود نریمان زاده پزشکیاست که بهترین روش درمانی را برای مراجعه کنندکان خود اعمال کند و تمامی مزایا و معایب روش های قابل انجا را به بیماران شرح دهد . روش جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده یکی از بهترین و بی دردسر ترین راه درمان لز بین بردن چاقی بصورت دائمی می باشد .

 

بعد از جراحی اسلیو چه اتفاقی برای اشتهای افراد می افتد ؟

بعد از جراحی اسلیو معده کوچک شده و حجم کمی را از مواد غذایی از ما طلب می کند . بعد از خوردن مقدار کمی از مواد غذایی سریعا پر شده و احساس سیری به ما دست خواهد داد .

نکته : عمل جراحی اسلیو معده بسیار ساده بوده و یکی از بهترین روش های لاغری دائمی می باشد که با روش لاپاراسکوپی با کمترین برش و درد توسط دکتر داود نریمان زاده انجام خواهد شد .

 

بهترین جراح اسلیو معده

 

رژیم غذایی پیشنهادی برای بعد از عمل اسلیو معده :

مصرف مایعات تصفیه شده و فاقد چربی در هفته ی اول

رژیم غذایی دارای پروتئین و بصورت مایع در هفته ی دوم

استفاده از پوره و غذاهای نرم مانند سوپ . تخم مرغ و... در هفته ی سوم

مصرف ماهی آب پز شده و غلات و پوره ی سیب زمینی و ... در هفته ی چهارم

معرفی غذاهای عادی با مقادیر کم با توجه به نظر پزشک

و بعد از این مراحل استفاده از هر نوع مواد غذایی مورد نظر شما

استفاده از مواد پروتئینه و ویتامینه و آهن و... در طول روز بعد از جراحی اسلیو

حد اقل مصرف 3 وعده ی غذایی کوچک و...

تمامی موارد بالا و موارد ذکر نشده  در بالا توسط جراح اسلیو معده به بیماران بر اساس نوع عمل و وضعیت بیماران توضیح داده خواهد شد . 

حرف آخر
اگر چاقی مفرط دارید و از راه های دیگر درمان چاقی خسته شده اید و تمام راه های لاغری را بصورت کامل انجام داده اید و هنوز نتیجه ای نگرفته اید می توانید با مراجعه به مطب دکتر نریمان زاده از خدمات ایشان و مشاوره تخصصی در تمامی زمینه ها بهره مند شوید . بهترین روش های درمان چاقی توسط ایشان انجام خواهد شد . برای مشاوره تخصصی و انجام عمل جراحی لاپاراسکوپی اسلیو معده و درمان چاقی خود از طریق راه های ارتباطی با مادر تماس باشید .
زیبایی و سلامتی حق شماست ....

بهترین خدمات جراحی اسلیو معده با روش لاپاراسکوپی در یکی از بهترین مراکز جراحی تهران توسط تیم جراحی دکتر داود نریمان زاده .

 

رژیم غذایی ۱۰ روز اول پس از عمل جراحی اسلیو و بای پس معده

توصیه میشود بیماران فقط از مایعات صاف شده استفاده نمایند تا فشاری به استپلرهای محل جراحی وارد نشود. مصرف زیاد آب و مایعات بعد از عمل جراحی باعث بهبود روند درمان و کمک به حذف علائمی مانند تهوع و استفراغ میشود.

آب : که به تدریج به ۵/۱ تا ۲ لیتر افزایش دهید ( حد اقل ۸ لیوان آب در روز که باید به مقدار کم یعنی یک فنجان ، یک فنجان مصرف شود)

شیر کم چرب : با توجه به نفاخ بودن شیر در صورت عدم تحمل از شیر بدون لاکتوز و یا شیر سویا استفاده شود

دوغ : کم چرب ، ترجیحا خانگی و بدون گاز

آب گوشت و آب مرغ (ترجیحا سینه مرغ) : که به همراه سیزیجات ، هویج ، کرفس ، کدو سبز ، کدو حلوایی بدون چربی با کمی نمک پخته شده ابتدا از صافی رد کرده ، داخل یخچال گذاشته و پس از سرد شدن چربی روی آن جدا و مجددا گرم کرده و با کمی آب لیموی تازه در هر وعده به مقدار یک فنجان کوچک (حدود ۵۰ تا ۱۰۰ سی سی ) مصرف شود

آب سوپ : ابتدا از صافی رد شده سپس مصرف شود

آب میوه : بدون پالم و صاف شده ۵۰٪ رقیق شود که ترجیحا آب کرفس ، سیب ، هویج و پرتقال ( غیر از افراد دیابتی )

چای کمرنگ حد اکثر دو فنجان و یا چای سبز به همراه یک قاشق چای خوری عسل

در روزهای اول از مایعات شیرین استفاده نشود ( به علت ایجاد سرگیجه ، طپش قلب و تعریق )

" توجه شود که در ۱۰ روز اول به هیچ عنوان غذای جامد مصرف نشود "

آب هندوانه در افراد غیر دیابتی نیاز به رقیق شدن ندارد

افزودن ادویه جات به مایعات صاف شده منعی ندارد ولی مصرف فلفل و الکل اکیدا ممنوع است

مصرف قهوه ، نوشیدنیهای صنعتی ، گازدار ، ترش و مایعات پروتئینی در هفته اول بعد از جراحی ممنوع است.

 

مشاوره و تماس با دکتر داود نریمان زاده

دکتر داود نریمان زاده جراح اسلیو معده  با بهترین روش لاپاراسکوپی، درد بسیار کم ، 3 الی 4 برش 1 سانتیمتری ، بهبود سریع ، لاغری بدون بازگشت .

شماره های تماس : 86037552 - 88901384- 09912010369

همچنین جهت مراجعه حضوری می توانید روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۸ شب به آدرس تهران ، ضلع جنوب شرقی میدان فاطمی ، روبروی بیمارستان شهرام ، ساختمان پزشکان ۲۸ طبقه 2 واحد ۷ مراجعه نمایید . با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای شما - دکتر داود نریمان زاده