لیپوپلاستی

لیپوپلاستی

اگرچه افزایش بیش از حد بافت چربی در بدن منجر به اضافه وزن و عوارض چاقی می شود اما برخورداری از نسج چربی سالم و متعادل کلید اصلی دست یابی به سلامت و زیبایی چهره و اندام هاست. لیپوپلاستی مشتمل بر روش هایی است که به متناسب سازی بافت چربی در اندام های مختلف بدن می پردازد. گاه با روش جراحی و گاه غیر جراحی، در لیپوپلاستی گاه با برداشت و حذف بافت چربی اضافی و گاه با تزریق و افزودن بافت چربی یا فیلرها به ناحیه مورد نظر. در بسیاری از موارد تخلیه بیش از حد بافت چربی (مثلاً به دنبال لیپوساکشن های وسیع و غیر اصولی) منجر به دفورمیته های شدید و ناهمواری های بدشکل در تنه و اندام ها شده که گاه اصلاح آن ها بسیار دشوار یا غیر ممکن است. در لیپوپلاستی تکنیک های جدید انتقال چربی (Lipo Transfer) با یا بدون تزریق پلاسما (PRP) تحول بزرگی را در اصلاح این عوارض به همراه داشته است.

 

حذف هوشمند چربی

روش لیزر لیپولیز در راستای دست یابی به نتایج بهینه و بی نقص در زمینه پیکر تراشی معرفی شد. به کارگیری فیبرهای نوری ظریف با قطر کمتر از یک میلیمتر موجب شده تا سوراخ های ورودی دستگاه بسیار ریز و نامحسوس باشد. ضمن این که ظرافت و دقت چربی سوزی به حداکثر ممکن رسیده از بروز ناهمواری عادی موضع عمل جراحی جلوگیری می کند. تابش پرتو لیزر به زیر پوست باز هم از طریق انرژی گرمایی موجب تحریک ساختن رشته های کلاژن در سطح پوست شده و خاصیت ارتجاعی آن را افزایش می دهد. این امر به نوعی موجب کشیدگی (لیفت) پوست ناحیه عمل شده و با وجود برداشت بافت چربی از شل شدن پوست در آینده نیز جلوگیری می کند.

جهت ویزیت و یا مشاوره با دکتر داود نریمان زاده میتوانید از طریق راه های ارتباطی اقدام نمایید . 
شماره های تماس :     86037552 - 88901384 - 09912010369
جهت مراجعه حضوری می توانید روزهای شنبه تا چهار شنبه از ساعت ۴ بعدازظهر تا ۸ شب به آدرس تهران - ضلع جنوب شرقی میدان فاطمی - ساختمان پزشکان ۲۸ طبقه دوم واحد ۷ مراجعه نمایید .